Concours Hippique Apeldoorn
Apeldoornse Ruiter en men kampioenschappen

Startlijsten

dit zijn de voorlopige startlijsten !!


STARTLIJST 17-09-2019   20:19:31














Ring 1 Ochtend Pony's   BB/B 1e proef














Aanvang: 08:30














klasse BB proef 2,   klasse B proef 3














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

Lotus Holsboer (Sel)   (Impuls)

Vlekje

B

D

3

ARC

2--08:36

Michelle Jansen (Sel)   (Impuls)

Spotty

B

D

3

ARC

3--08:42

Donna Kovacs (Sel)   (Impuls)

Emily

B

E

3

ARC

4--08:48

Megan Gruntjes (Sel)   (Impuls)

Jantje

B

D

3

ARC

5--08:54

Julia Sleeuwenhoek   (Sel) (Impuls)

Glitter

B

C

3

ARC

6--09:00

Danique Lucht (Sel)   (Impuls)

Star

B

C

3

ARC

7--09:06

Pepijn Schoenmakers   (Sel) (Impuls)

Altirdo Wiona's Hero

B

D

3

PC de Bosruiters

8--09:12

Cynthia Langevoort   (Sel) (Impuls)

Lara

B

D

3

Stal Sunshine

9--09:18

Roos Platvoet (Sel)   (Impuls)

Dwain

B

D

3

Stal Sunshine

10--09:24

Noor Platvoet (Sel)   (Impuls)

Marije

B

B

3

Stal Sunshine

11--09:30

Tara Stuurendonk (Sel)   (Impuls)

Harry

B

D

3

ARC

12--09:36

Tara Draaijer (Sel)   (Impuls)

Eva

B

D

3

ARC

13--09:42

Naomi van den Broek   (Sel) (Impuls)

Flame

BB

A

2

 

14--09:48

Julia Wiersma (Impuls)

Rambo

BB

B

2

LR de Boarnruters

15--09:54

Mandy Ploeg (Sel)   (Impuls)

Emily

B

E

3

ARC

16--10:00

Leentje Roode (Sel)   (Impuls)

Jantje

B

D

3

ARC

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Janeva Nicolaas (Sel)   (Impuls)

Star

B

C

3

ARC

18--10:27

Kyra van Luttikhuizen   (Sel) (Impuls)

Vlekje

B

D

3

ARC

19--10:33

Demi van Luttikhuizen   (Sel) (Impuls)

Spotty

B

D

3

ARC

20--10:39

Jill van Westbroek   (Sel)

Rols Royce

B

E

3

WWNA

21--10:45

Dorinthe Zewald (Sel)

Easter Novia

B

D

3

 

22--10:51

Jayla Buitenhuis (Sel)   (Impuls)

Robbie

B

A

3

PC de Bosruiters

23--10:57

Lorenda Put (Sel)

Prins

B

E

3

WWNA

24--11:03

Puck Hoogstra (Sel)   (Impuls)

Safrin

B

A

3

PSC de Cannenburgh

25--11:09

Loïs van den Heuvel   (Sel)

Buddy

B

A

3

WWNA

26--11:15

Rona Jansen (Sel)   (Impuls)

Amigo

B

B

3

WWNA

27--11:21

Elles Bosman (Sel)   (Impuls)

Beauty Heart

B

C

3

Garderreentjes

28--11:27

Olivia Braaksma (Sel)

Sara FortunA

B

D

3

De Heuvelruiters

29--11:33

Mitchy Musse (Sel)

Belezza

B

D

3

PC de Bosruiters

30--11:39

Mendya Hoedt (Sel)

Vailant

B

E

3

PC de Bosruiters

31--11:45

Amber van Milligen   (Sel)

Coolparks Robuck

B

E

3

PC de Bosruiters

32--11:51

Noor Barneveld (Sel)

Indi

B

E

3

WWNA

33--11:57

Emmelien Jansen (Sel)   (Impuls)

Iwan

B

D

3

HS Pothoven

34--12:03

Irsa van der Tuin   (Sel)

Kyra

B

D

3

WWNA

35--12:09

Nikita van Luyt (Sel)   (Impuls)

Rover

BB

D

2

HV de Cannenburgh

36--12:15

Benthe Schreefel (Sel)   (Impuls)

Minnasota

BB

D

2

Loenermarkruiters




































Ring 2 Ochtend Pony's   B/L1/L2/M1/M2 2e proef














Aanvang: 08:30














klasse B proef 4,   klasse L1 proef 8, klasse L2 proef 12, klasse M1 proef 16, klasse M2 proef 20














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

 

 

 

 

 

 

2--08:36

 

 

 

 

 

 

3--08:42

Irsa van der Tuin   (Sel)

Popeye

L2

B

12

WWNA

4--08:48

Anouk Linthorst (Sel)

Champion DS

L1

D

8

WWNA

5--08:54

Francis van Gemert

Diva's Belle

L1

D

8

PC W.E.T.

6--09:00

Shayen Veenstra (Sel)

Lieke

L1

D

8

PC de Bosruiters

7--09:06

Kayleigh de Haas (Sel)

Ionimus Pino

L2

E

12

WWNA

8--09:12

Fleur Klein Swormink

Misha

L2

E

12

PSV Bussloo

9--09:18

Jennifer Huisman (Sel)

Nando

L2

E

12

WWNA

10--09:24

Loïs Reusken

Doornik's Diwa

L2

E

12

PPSV Bussloo

11--09:30

Annabel van Tongeren   (Sel)

Star

L1

D

8

PPSV Bussloo

12--09:36

Irsa van der Tuin   (Sel)

Bliksem

L2

D

12

HV de Cannenburgh

13--09:42

 

 

 

 

 

 

14--09:48

Chemene Telgen (Sel)

Lennox

M1

D

16

PC de Bosruiters

15--09:54

Elisa Driehuis (Sel)

Warrior Lad

M1

D

16

WWNA

16--10:00

Zahra-Lindi Malkus

Nelson

L1

D

8

WET

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Kahlen Klopman (Sel)

Queen of Glory

L2

C

12

PSV Twello

18--10:27

Emma Hulleman (Sel)

Bailey Gunda Gingerino

L1

E

8

PC de Bosruiters

19--10:33

Tessel van den Berg

Super Lutmar's Milan

L2

C

12

Hummelo

20--10:39

Lisa Nieuwenhuis (Sel)

Oxxer

M1

D

16

WWNA

21--10:45

Selena Smit (Sel)

Prins Arco

L1

E

8

Oortveldruiters

22--10:51

Sophie Jonkman (Sel)

Hessel

L1

E

8

Loenermarkruiters

23--10:57

Benthe Schreefel (Sel)

Samson

L2

A

12

Loenermarkruiters

24--11:03

Gustina Karssen (Sel)

Blij

L1

A

8

PC de Bosruiters

25--11:09

Lievette van Bennekom

Des El Grande

L2

E

12

HV de Cannenburgh

26--11:15

Jayla Buitenhuis (Sel)   (Impuls)

Robbie

B

A

4

PC de Bosruiters

27--11:21

Lorenda Put (Sel)

Prins

B

E

4

WWNA

28--11:27

Puck Hoogstra (Sel)   (Impuls)

Safrin

B

A

4

PSC de Cannenburgh

29--11:33

Loïs van den Heuvel   (Sel)

Buddy

B

A

4

WWNA

30--11:39

Rona Jansen (Sel)   (Impuls)

Amigo

B

B

4

WWNA

31--11:45

Elles Bosman (Sel)   (Impuls)

Beauty Heart

B

C

4

Garderreentjes

32--11:51

Olivia Braaksma (Sel)

Sara FortunA

B

D

4

De Heuvelruiters

33--11:57

Mitchy Musse (Sel)

Belezza

B

D

4

PC de Bosruiters

34--12:03

Mendya Hoedt (Sel)

Vailant

B

E

4

PC de Bosruiters

35--12:09

Amber van Milligen   (Sel)

Coolparks Robuck

B

E

4

PC de Bosruiters

36--12:15

Noor Barneveld (Sel)

Indi

B

E

4

WWNA

37--12:21

Emmelien Jansen (Sel)   (Impuls)

Iwan

B

D

4

HS Pothoven




































Ring 3 Ochtend Pony's   L1/L2/M1/M2 1e proef














Aanvang: 08:30














klasse L1 proef 7,   klasse L2 proef 11, klasse M1 proef 15, klasse M2 proef 19














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

Irsa van der Tuin   (Sel)

Popeye

L2

B

11

WWNA

2--08:36

Anouk Linthorst (Sel)

Champion DS

L1

D

7

WWNA

3--08:42

Francis van Gemert

Diva's Belle

L1

D

7

PC W.E.T.

4--08:48

Shayen Veenstra (Sel)

Lieke

L1

D

7

PC de Bosruiters

5--08:54

Kayleigh de Haas (Sel)

Ionimus Pino

L2

E

11

WWNA

6--09:00

Fleur Klein Swormink

Misha

L2

E

11

PSV Bussloo

7--09:06

Jennifer Huisman (Sel)

Nando

L2

E

11

WWNA

8--09:12

Loïs Reusken

Doornik's Diwa

L2

E

11

PPSV Bussloo

9--09:18

Annabel van Tongeren   (Sel)

Star

L1

D

7

PPSV Bussloo

10--09:24

Irsa van der Tuin   (Sel)

Bliksem

L2

D

11

HV de Cannenburgh

11--09:30

Kyra Klopman (Sel)

Roseta

L1

B

7

PC de Bosruiters

12--09:36

Chemene Telgen (Sel)

Lennox

M1

D

15

PC de Bosruiters

13--09:42

Elisa Driehuis (Sel)

Warrior Lad

M1

D

15

WWNA

14--09:48

Zahra-Lindi Malkus

Nelson

L1

D

7

WET

15--09:54

Kahlen Klopman (Sel)

Queen of Glory

L2

C

11

PSV Twello

16--10:00

Emma Hulleman (Sel)

Bailey Gunda Gingerino

L1

E

7

PC de Bosruiters

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Tessel van den Berg

Super Lutmar's Milan

L2

C

11

Hummelo

18--10:27

Lisa Nieuwenhuis (Sel)

Oxxer

M1

D

15

WWNA

19--10:33

Selena Smit (Sel)

Prins Arco

L1

E

7

Oortveldruiters

20--10:39

Sophie Jonkman (Sel)

Hessel

L1

E

7

Loenermarkruiters

21--10:45

Benthe Schreefel (Sel)

Samson

L2

A

11

Loenermarkruiters

22--10:51

Gustina Karssen (Sel)

Blij

L1

A

7

PC de Bosruiters

23--10:57

Lievette van Bennekom

Des El Grande

L2

E

11

HV de Cannenburgh

24--11:03

Kyra Klopman (Sel)

Angela

L1

C

7

PC de Bosruiters

25--11:09

Nina Schiphorst (Sel)

Ninneshof's Liberty

L1

E

7

PC de Bosruiters

26--11:15

Tessa Delger

Wodan

M1

D

15

Hippisch Vereniging   Winterswijk

27--11:21

Lotte Schut

Orchard Jus de Pommes

M1

D

15

PC de   Schaapskooiruiters

28--11:27

Sophie Boersma

Jelmer

M2

D

19

PC de Bosruiters




































Ring 4 Paarden en   pony's Ochtend BB/OB/B 1ste proef














Aanvang: 08:30














klasse BB proef 2,   klasse B proef 3














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

Kyra Broekhuis (Sel)   (Impuls)

Amora

B

P

3

ARC

2--08:36

Kim Boonen (Impuls)

Ready

B

P

3

 

3--08:42

Wendy Mijne (Sel)   (Impuls)

Marie Joelle

B

P

3

Ijsselruiters

4--08:48

Lisa Mulder (Sel)   (Impuls)

Roosie

B

P

3

Het Hoefhof

5--08:54

Wendy de Boer (Sel)   (Impuls)

Bente

B

P

3

Horst voor Horses

6--09:00

Imke Vredenburg (Sel)

Kaylina

B

P

3

HS Pothoven

7--09:06

Esther Miltenburg

Vitall

B

P

3

PC de Bosruiters

8--09:12

Yvonne Kock

Gecky

B

P

3

WWNA

9--09:18

Nafaé den Heijer (Sel)

Jimarilla

B

P

3

WWNA

10--09:24

Joyce Heideveld (Sel)

Galandro K

B

P

3

WWNA

11--09:30

Leonor Heusinkveld   (Sel) (Impuls)

Joris

B

P

3

 

12--09:36

Maaike den Besten   (Sel)

Obsession SL

B

P

3

OVJ

13--09:42

Miriam Stapelbroek   (Sel) (Impuls)

Corazon d'amour

B

P

3

PSC de Cannenburgh

14--09:48

Sandra Bentum (Sel)

Mans

B

P

3

RC Riant

15--09:54

Sanne Zandvliet (Sel)

Massimo Songo

B

P

3

 

16--10:00

Luna Willemsen (Sel)   (Impuls)

Amora

B

P

3

ARC

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Sterre Algera

Grenada MVH

B

P

3

 

18--10:27

Madelieke van Bennekom

Romeo

B

D

3

HV de Cannenburgh

19--10:33

Tessa van den Berg   (Sel) (Impuls)

Sytse

B

P

3

 

20--10:39

Karen van de Kamp

Danse's Izzydan

B

P

3

R.V. de Hunneruiters

21--10:45

Isa Kleverkamp (Impuls)

L'Amour

B

P

3

Stal Bruin

22--10:51

Laura Schultink (Sel)

Sky Kingsly

B

P

3

HV de Cannenburgh

23--10:57

Jill Gosschalk

Valerie

B

D

3

De Horsthoekruiters

24--11:03

Jelijne Hekkert

Saskia VZ

B

E

3

Schaapskooiruiters

25--11:09

Marloes Kats (HC)   (Impuls)

Lolke

B

P

3

 

26--11:15

Silke Reuvekamp

Sulaatik's Mixed   Marmelade

B

D

3

Boekweitruiters

27--11:21

Emma Nieuwenhuis

No Limit

B

C

3

WWNA

28--11:27

Elise Kooistra

Glinstering

B

D

3

PPSV de Spreng

29--11:33

Anouk Kaal (Sel)   (Impuls)

Roma

B

P

3

PC de Bosruiters

30--11:39

Kim Veldhuis-Broekema   (Sel) (Impuls)

S Rolex

B

P

3

 

31--11:45

Caroline Laning   (Impuls)

Esprit

B

P

3

PSV Twello

32--11:51

Tatum Bakker (Sel)   (Impuls)

Nozem

B

P

3

 

33--11:57

Dagmar Buding (Sel)

Adelheid v't Wold

B

P

3

Loenermarkruiters

34--12:03

Ella Hoogstra (Sel)   (Impuls)

Corazon d'amour

B

P

3

PSC de Cannenburgh

35--12:09

Annika de Groot

Spirit

B

D

3

WET




































Ring 5 Paarden en   pony's Ochtend BB/OB/B 2e proef














Aanvang: 08:30














klasse B proef 4














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

 

 

 

 

 

 

2--08:36

 

 

 

 

 

 

3--08:42

 

 

 

 

 

 

4--08:48

Kim Boonen (Impuls)

Ready

B

P

4

 

5--08:54

Wendy Mijne (Sel)   (Impuls)

Marie Joelle

B

P

4

Ijsselruiters

6--09:00

Lisa Mulder (Sel)   (Impuls)

Roosie

B

P

4

Het Hoefhof

7--09:06

Wendy de Boer (Sel)   (Impuls)

Bente

B

P

4

Horst voor Horses

8--09:12

Imke Vredenburg (Sel)

Kaylina

B

P

4

HS Pothoven

9--09:18

Esther Miltenburg

Vitall

B

P

4

PC de Bosruiters

10--09:24

Yvonne Kock

Gecky

B

P

4

WWNA

11--09:30

Nafaé den Heijer (Sel)

Jimarilla

B

P

4

WWNA

12--09:36

Joyce Heideveld (Sel)

Galandro K

B

P

4

WWNA

13--09:42

Leonor Heusinkveld   (Sel) (Impuls)

Joris

B

P

4

 

14--09:48

Maaike den Besten   (Sel)

Obsession SL

B

P

4

OVJ

15--09:54

Miriam Stapelbroek   (Sel) (Impuls)

Corazon d'amour

B

P

4

PSC de Cannenburgh

16--10:00

Sandra Bentum (Sel)

Mans

B

P

4

RC Riant

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Sanne Zandvliet (Sel)

Massimo Songo

B

P

4

 

18--10:27

 

 

 

 

 

 

19--10:33

Sterre Algera

Grenada MVH

B

P

4

 

20--10:39

Madelieke van Bennekom

Romeo

B

D

4

HV de Cannenburgh

21--10:45

Tessa van den Berg   (Sel) (Impuls)

Sytse

B

P

4

 

22--10:51

Karen van de Kamp

Danse's Izzydan

B

P

4

R.V. de Hunneruiters

23--10:57

Isa Kleverkamp   (Impuls)

L'Amour

B

P

4

Stal Bruin

24--11:03

Laura Schultink (Sel)

Sky Kingsly

B

P

4

HV de Cannenburgh

25--11:09

Jill Gosschalk

Valerie

B

D

4

De Horsthoekruiters

26--11:15

Jelijne Hekkert

Saskia VZ

B

E

4

Schaapskooiruiters

27--11:21

Marloes Kats (HC)   (Impuls)

Lolke

B

P

4

 

28--11:27

Silke Reuvekamp

Sulaatik's Mixed   Marmelade

B

D

4

Boekweitruiters

29--11:33

Emma Nieuwenhuis

No Limit

B

C

4

WWNA

30--11:39

Elise Kooistra

Glinstering

B

D

4

PPSV de Spreng

31--11:45

Anouk Kaal (Sel)   (Impuls)

Roma

B

P

4

PC de Bosruiters

32--11:51

Kim Veldhuis-Broekema   (Sel) (Impuls)

S Rolex

B

P

4

 

33--11:57

Caroline Laning   (Impuls)

Esprit

B

P

4

PSV Twello

34--12:03

Dagmar Buding (Sel)

Adelheid v't Wold

B

P

4

Loenermarkruiters




































Ring 6 Z dressuur 1e   proef














Aanvang: 08:30














klasse Z1 proef 23,   klasse Z2 proef 27, klasse ZZL proef 31














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

Tanja Santing (Sel)

Gardens Zoef

Z1

P

23

Ijsselruiters

2--08:36

Saskia de Vries (Sel)

Cumlaud

Z1

P

23

WWNA

3--08:42

Tanja Santing (Sel)

Gardens Zoef

Z1

P

24

Ijsselruiters

4--08:48

Saskia de Vries (Sel)

Cumlaud

Z1

P

24

WWNA

5--08:54

Thera van der Werff   (Sel)

Wenums Veldzicht   Bogigi

Z1

P

23

OVJ

6--09:00

Elisa Driehuis (Sel)

Spoekedammetje's Norah

Z2

D

27

WWNA

7--09:06

Thera van der Werff   (Sel)

Wenums Veldzicht   Bogigi

Z1

P

24

OVJ

8--09:12

Elisa Driehuis (Sel)

Spoekedammetje's Norah

Z2

D

28

WWNA

9--09:18

Lotte Rokers (Sel)

Felando

Z1

D

23

WWNA

10--09:24

Sandra Jansen (Sel)

Black Pearl KT

Z1

P

23

PSV Veluwruiters

11--09:30

Lotte Rokers (Sel)

Felando

Z1

D

24

WWNA

12--09:36

Sandra Jansen (Sel)

Black Pearl KT

Z1

P

24

PSV Veluwruiters

13--09:42

Mascha Mannak (Sel)

Urane

Z1

P

23

OVJ

14--09:48

Diana van der Spek

Evening Angel DS

ZZL

P

31

OVJ

15--09:54

Mascha Mannak (Sel)

Urane

Z1

P

24

OVJ

16--10:00

Diana van der Spek

Evening Angel DS

ZZL

P

32

OVJ

10:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

17--10:21

Rosanne Klomp (Sel)

Girl of California

ZZL

P

31

RC Gorssel Zuthpen

18--10:27

Mindy Hoekstra (Sel)

Heavens Voice

ZZL

P

31

OVJ

19--10:33

Rosanne Klomp (Sel)

Girl of California

ZZL

P

32

RC Gorssel Zuthpen

20--10:39

Mindy Hoekstra (Sel)

Heavens Voice

ZZL

P

32

OVJ

21--10:45

Elsemiek van   Schaverbeke

Eduardo Swing

ZZL

P

31

WWNA

22--10:51

Jacomina Landkroon   (Sel)

Zjang S

ZZL

P

31

OVJ

23--10:57

Elsemiek van   Schaverbeke

Eduardo Swing

ZZL

P

32

WWNA

24--11:03

Jacomina Landkroon   (Sel)

Zjang S

ZZL

P

32

OVJ

25--11:09

Stacey van Leeuwen   (Sel)

Ab

ZZL

P

31

RC Riant

26--11:15

Susanne Modderkolk   (Sel)

Ullie

ZZL

P

31

De Kromme Zweppe

27--11:21

Stacey van Leeuwen   (Sel)

Ab

ZZL

P

32

RC Riant

28--11:27

Susanne Modderkolk   (Sel)

Ullie

ZZL

P

32

De Kromme Zweppe




































Mennen Dressuur














Ring 7







Aanvang: 08:30














klasse BB proef 54,   klasse B cat.AB proef 54 cat.CDEP proef 54, klasse L cat.AB proef 56 cat.CDEP   proef 56, klasse M cat.AB proef 58 cat.CDEP proef 60, klasse Z cat.AB proef   62 cat.CDEP proef 64, klasse ZZ cat.AB proef 66 cat.CDEP proef 68














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--08:30

Natasja Verheul (Sel)

Kompas Gerwin

Z

1-po

62

Deventer '85

2--08:40

Sascha Otter (Sel)

Carlos

Z

1-po

62

De Kromme Zweppe

3--08:50

Ank Wickel (Sel)

Rondo's Bright

M

1-po

58

Het Apeldoornsch Gerij

4--09:00

Onne Verheul (Sel)

Kompas Gerwin

M

1-po

58

Deventer '85

5--09:10

Ilse Sanderse (Sel)

Roos

B

1-po

54

De Kromme Zweppe

6--09:20

Maarten Braat (Sel)

Phanette's Flynn

B

1-po

54

Het Apeldoornsch Gerij

7--09:30

Chris van Wegen

Fes en Elly

B

2-pa

54

Het Apeldoornsch Gerij

8--09:40

Jolanda Schimmel (Sel)

Alt's Feart's Hotse

B

1-po

54

Het Apeldoornsch Gerij

9--09:50

Tinus Giesdoorn (Sel)

Cymry L

B

1-po

54

VVAP

10--10:00

Anneloes Kleinbussink   (Sel)

Goofy

B

1-po

54

Het Apeldoornsch Gerij

11--10:10

Ciska de Bruin (Sel)

Jesse

B

1-po

54

Het Veluws Ros

12--10:20

Wienik Lokhorst (Sel)

Idool

B

1-pa

54

Goudenspan Putten

13--10:30

Bernard 't Jong (Sel)

Klaasje en Blade

B

1-po

54

De Kromme Zweppe

10:40

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

14--10:50

Marlon Schipper

Juul

BB

1-po

54

Canneburger Gerij

15--11:00

Maurice Goedkoop (Sel)

Sir Wopeti

B

1-po

54

Het Apeldoornsch Gerij

16--11:10

Emma Roelofsen (Sel)

Walter

B

1-pa

54

De Kromme Zweppe

17--11:20

Aad van Marwijk

Kyra

M

1-pa

58

Waal en Line

18--11:30

Natasja Verheul (Sel)

Peerke

M

1-po

58

Deventer '85

19--11:40

Marina Collewijn (Sel)

Klara en Rosa

B

2-pa

54

Het Apeldoornsch Gerij

20--11:50

*Corri Wegerif (Sel)

Fjenna Fiësta

L

1-pa

56

Het Apeldoornsch Gerij

21--12:00

Diana Wiersma

Luna

B

1-po

54

LR Ruterwille

22--12:10

Jantine van Veldhuizen   (Sel)

Flying Foxy de   Bakslepert

BB

1-po

54

 

23--12:20

Sascha Otter (Sel)

Bengi, Zipper, Carlos   en Chico

B

4-po

54

De Kromme Zweppe

24--12:30

Ank Wickel (Sel)

Diva

ZZ

1-po

66

Het Apeldoornsch Gerij

25--12:40

Maarten Braat (Sel)

Kielshoop Bruse en   Maasdijks's hot Fudge

B

2-po

54

Het Apeldoornsch Gerij

26--12:50

Onne Verheul (Sel)

Miracle's Easy   Ysabella

B

1-po

54

Deventer '85




































Mennen Vaardigheid














Aanvang: 13:30   (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)














klasse BB, klasse L,   klasse M, klasse Z, klasse ZZ, klasse B














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

13:30

Verkennen (60 min.)

 

 

 

 

 

1--14:30

Natasja Verheul (Sel)

Peerke

ZZ

1-po

1

Deventer '85

2--14:35

Sascha Otter (Sel)

Carlos

M

1-po

1

De Kromme Zweppe

3--14:40

Ank Wickel (Sel)

Diva

ZZ

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

4--14:45

Maarten Braat (Sel)

Kielshoop Bruse en   Maasdijks's hot Fudge

L

2-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

5--14:50

Jolanda Schimmel (Sel)

Alt's Feart's Hotse

L

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

6--14:55

Tinus Giesdoorn (Sel)

Cymry L

L

1-po

1

VVAP

7--15:00

Anneloes Kleinbussink   (Sel)

Goofy

L

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

8--15:05

Ciska de Bruin (Sel)

Jesse

L

1-po

1

Het Veluws Ros

9--15:10

Onne Verheul (Sel)

Miracle's Easy   Ysabella

ZZ

1-po

1

Deventer '85

10--15:15

Wienik Lokhorst (Sel)

Idool

L

1-pa

1

Goudenspan Putten

11--15:20

Bernard 't Jong (Sel)

Klaasje en Blade

L

1-po

1

De Kromme Zweppe

15:25

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

12--15:35

Marlon Schipper

Juul

BB

1-po

1

Canneburger Gerij

13--15:40

Maurice Goedkoop (Sel)

Sir Wopeti

M

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

14--15:45

Emma Roelofsen (Sel)

Walter

L

1-pa

1

De Kromme Zweppe

15--15:50

Aad van Marwijk

Kyra

L

1-pa

1

Waal en Line

16--15:55

Marina Collewijn (Sel)

Klara en Rosa

L

2-pa

1

Het Apeldoornsch Gerij

17--16:00

*Corri Wegerif (Sel)

Fjenna Fiësta

L

1-pa

1

Het Apeldoornsch Gerij

18--16:05

Natasja Verheul (Sel)

Kompas Gerwin

ZZ

1-po

1

Deventer '85

19--16:10

Sascha Otter (Sel)

Bengi, Zipper, Carlos   en Chico

L

4-po

1

De Kromme Zweppe

20--16:15

Ank Wickel (Sel)

Rondo's Bright

M

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

21--16:20

Maarten Braat (Sel)

Phanette's Flynn

L

1-po

1

Het Apeldoornsch Gerij

22--16:25

Onne Verheul (Sel)

Kompas Gerwin

ZZ

1-po

1

Deventer '85

23--16:30

Ilse Sanderse (Sel)

Roos

L

1-po

1

De Kromme Zweppe




































Ring 1 Middag Paarden   BB/B 1e proef














Aanvang: 14:00














klasse BB proef 2,   klasse B proef 3














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

Aylin Pruissen (Sel)   (Impuls)

Djillz

B

P

3

WWNA

2--14:06

Bertine Albers (Sel)   (Impuls)

Vladimir DH Z CM

B

P

3

Stal CM

3--14:12

Rosalie Stegehuis   (Sel) (Impuls)

Black Pearl KT

B

P

3

 

4--14:18

Anouchka Heuving (Sel)   (Impuls)

Ervilha

BB

P

2

 

5--14:24

Marieke Looijen (Sel)   (Impuls)

Kahlua

BB

P

2

 

6--14:30

Maureen Esselink (Sel)   (Impuls)

Amber

BB

P

2

 

7--14:36

Ria Hezeman (Sel)   (Impuls)

Unlimited

BB

P

2

 

8--14:42

Merel Dernison (Sel)   (Impuls)

Kim

B

P

3

Stal Sunshine

9--14:48

 

 

 

 

 

 

10--14:54

 

 

 

 

 

 

11--15:00

 

 

 

 

 

 

12--15:06

 

 

 

 

 

 

13--15:12

 

 

 

 

 

 

14--15:18

 

 

 

 

 

 

15--15:24

 

 

 

 

 

 

16--15:30

 

 

 

 

 

 

17--15:36

*Erik Braat (Sel)

Hello Twiggy BB

B

P

3

WWNA

18--15:42

*Iris van Engeland   (Sel)

Moon's Diamond

B

P

3

De Kromme Zweppe

19--15:48

Mirjam Aalders (Sel)   (Impuls)

Glimmer

B

P

3

 

20--15:54

Brigitta Snel (Sel)   (Impuls)

Winowa

B

P

3

PC de Bosruiters

21--16:00

Kimberly Mussé (Sel)

Rexfee

B

P

3

WWNA

22--16:06

Britney van Delden   (Sel)

Unlimited

B

P

3

HV de Cannenburgh

23--16:12

Kimmely van Dijk (Sel)   (Impuls)

Lovell LaDana

B

P

3

 

24--16:18

Nathalie Klopman   (Impuls)

Favourite Star

B

P

3

RC Riant




































Ring 2 Middag Paarden   L1/L2 1e proef














Aanvang: 14:00














klasse L1 proef 7,   klasse L2 proef 11














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

Anouk Bergman

Hochka

L1

P

7

Bathmen

2--14:06

*Janique Moelee

Canyon Sayori

L2

P

11

WWNA

3--14:12

Maxime Wendt (Sel)

Fenerbartje B

L2

P

11

Oost-Veluwse R.J.V.

4--14:18

Angela Breukink

Je Suis Touchante

L2

P

11

Ijsselruiters

5--14:24

Esther van den   Berg-Kramer

Uno Fortunato

L1

P

7

De Kromme Zweppe

6--14:30

Susanne Brietenstein   (Sel)

Amora Forest

L1

P

7

RV Hobby Horse

7--14:36

Chelsey Livestro (Sel)

A La Karla

L1

P

7

Hobby Horse

8--14:42

Lysanne Goedkoop (Sel)

Firefly

L1

P

7

Oortveldruiters

9--14:48

Deniece Zwart-Bauer   (Sel)

Hands up

L1

P

7

RV Levade

10--14:54

Marlies Kasperink   (Sel)

Bambino DB

L1

P

7

HV de Cannenburgh

11--15:00

Fauve Bastiaenssens   (Sel)

Viento Vanity's Romée

L2

P

11

Hobby Horse

15:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

12--15:21

Nikki van Zuuk (Sel)

Jaap

L2

P

11

RV Levade

13--15:27

Sharon Beumer (Sel)

Daévid J

L2

P

11

HV de Cannenburgh

14--15:33

Maaike Dekkers (Sel)

Let's Go DJ

L2

P

11

PC de Bosruiters

15--15:39

Sabiene Goudriaan

Pardoes

L2

P

11

HV de Cannenburgh

16--15:45

Jacqueline Reinders

Djaro

L2

P

11

HV de Cannenburgh

17--15:51

Rosalie Tessemaker

Jana-L

L1

P

7

De Horsthoekruiters

18--15:57

Kayleigh de Haas (Sel)

Dolce Vita

L2

P

11

WWNA

19--16:03

Joyce Sleeking

Dalivi

L2

P

11

Stal Jacobs

20--16:09

Christel Jansen vd   Sligte (Sel)

Hazzle Woods

L2

P

11

HV de Cannenburgh

21--16:15

Rianne Brouwer-Mulder   (Sel)

Imara-Minka

L2

P

11

WWNA

22--16:21

Sabrina Barmentloo   (Sel)

Calatrie Z

L1

P

7

WWNA

23--16:27

Sabina Mannai

Finesse

L1

P

7

HV de Cannenburgh




































Ring 3 Middag Paarden   L1/L2 2e proef














Aanvang: 14:00














klasse L1 proef 8,   klasse L2 proef 12














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

 

 

 

 

 

 

2--14:06

 

 

 

 

 

 

3--14:12

Anouk Bergman

Hochka

L1

P

8

Bathmen

4--14:18

*Janique Moelee

Canyon Sayori

L2

P

12

WWNA

5--14:24

Maxime Wendt (Sel)

Fenerbartje B

L2

P

12

Oost-Veluwse R.J.V.

6--14:30

Angela Breukink

Je Suis Touchante

L2

P

12

Ijsselruiters

7--14:36

Esther van den   Berg-Kramer

Uno Fortunato

L1

P

8

De Kromme Zweppe

8--14:42

Susanne Brietenstein   (Sel)

Amora Forest

L1

P

8

RV Hobby Horse

9--14:48

Chelsey Livestro (Sel)

A La Karla

L1

P

8

Hobby Horse

10--14:54

Lysanne Goedkoop (Sel)

Firefly

L1

P

8

Oortveldruiters

11--15:00

Deniece Zwart-Bauer   (Sel)

Hands up

L1

P

8

RV Levade

15:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

12--15:21

Marlies Kasperink   (Sel)

Bambino DB

L1

P

8

HV de Cannenburgh

13--15:27

Fauve Bastiaenssens   (Sel)

Viento Vanity's Romée

L2

P

12

Hobby Horse

14--15:33

Nikki van Zuuk (Sel)

Jaap

L2

P

12

RV Levade

15--15:39

Sharon Beumer (Sel)

Daévid J

L2

P

12

HV de Cannenburgh

16--15:45

Maaike Dekkers (Sel)

Let's Go DJ

L2

P

12

PC de Bosruiters

17--15:51

Sabiene Goudriaan

Pardoes

L2

P

12

HV de Cannenburgh

18--15:57

Jacqueline Reinders

Djaro

L2

P

12

HV de Cannenburgh

19--16:03

Rosalie Tessemaker

Jana-L

L1

P

8

De Horsthoekruiters

20--16:09

Kayleigh de Haas (Sel)

Dolce Vita

L2

P

12

WWNA

21--16:15

Joyce Sleeking

Dalivi

L2

P

12

Stal Jacobs

22--16:21

Christel Jansen vd   Sligte (Sel)

Hazzle Woods

L2

P

12

HV de Cannenburgh

23--16:27

Rianne Brouwer-Mulder   (Sel)

Imara-Minka

L2

P

12

WWNA

24--16:33

Sabrina Barmentloo   (Sel)

Calatrie Z

L1

P

8

WWNA




































Ring 4 Middag Paarden   M1/M2 1e proef














Aanvang: 14:00














klasse M1 proef 15,   klasse M2 proef 19














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

Suzan Speekenbrink   (Sel)

Sizzle

M2

P

19

RV Oost Veluwse R.V.J.

2--14:06

Tyrza van Maanen

Jimmy Choo

M2

P

19

PPSV Bussloo

3--14:12

Lisa Meis (Sel)

Brown Sugar

M2

P

19

WWNA

4--14:18

Jose Koopman (Sel)

Sensatie

M2

P

19

RV Zuidwijk

5--14:24

Senne de Bruijn

Eandro

M2

P

19

PPSV Bussloo

6--14:30

Gwynn Broekhuis (Sel)

Jedi

M1

P

15

De Kromme Zweppe

7--14:36

Celine Dragt (Sel)

De Kuilen's Ids

M1

P

15

R.C. Riant

8--14:42

Kim Telgen (Sel)

Ice KT

M1

P

15

OVJ

9--14:48

Jarno Kiezebrink

Filib de Reve

M1

P

15

Velp en Omstreken RV

10--14:54

Joelle van de Haar

Red

M1

P

15

HV de Cannenburgh

11--15:00

Diana Boom

Anna Diva

M1

P

15

HV de Cannenburgh

15:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

12--15:21

Gerline van Leeuwen   (Sel)

Montana

M1

P

15

HV de Cannenburgh

13--15:27

Lotte Pluim (Sel)

Guess Who

M1

P

15

WWNA

14--15:33

Rosanne van Ernst   (Sel)

Mademoiselle Z

M1

P

15

WWNA

15--15:39

Alyshia Pul (Sel)

Alnero

M1

P

15

HV de Cannenburgh

16--15:45

Isabelle Harbers

Ocean Royal

M1

P

15

RSV Barneveld




































Ring 5 Middag Paarden   B/M1/M2 2e proef














Aanvang: 14:00














klasse B proef 4,   klasse M1 proef 16, klasse M2 proef 20














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

 

 

 

 

 

 

2--14:06

 

 

 

 

 

 

3--14:12

Suzan Speekenbrink   (Sel)

Sizzle

M2

P

20

RV Oost Veluwse R.V.J.

4--14:18

Tyrza van Maanen

Jimmy Choo

M2

P

20

PPSV Bussloo

5--14:24

Lisa Meis (Sel)

Brown Sugar

M2

P

20

WWNA

6--14:30

Jose Koopman (Sel)

Sensatie

M2

P

20

RV Zuidwijk

7--14:36

Senne de Bruijn

Eandro

M2

P

20

PPSV Bussloo

8--14:42

Gwynn Broekhuis (Sel)

Jedi

M1

P

16

De Kromme Zweppe

9--14:48

Celine Dragt (Sel)

De Kuilen's Ids

M1

P

16

R.C. Riant

10--14:54

Kim Telgen (Sel)

Ice KT

M1

P

16

OVJ

11--15:00

Jarno Kiezebrink

Filib de Reve

M1

P

16

Velp en Omstreken RV

15:06

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

12--15:21

Rosanne van Ernst   (Sel)

Mademoiselle Z

M1

P

16

WWNA

13--15:27

Joelle van de Haar

Red

M1

P

16

HV de Cannenburgh

14--15:33

Diana Boom

Anna Diva

M1

P

16

HV de Cannenburgh

15--15:39

Gerline van Leeuwen   (Sel)

Montana

M1

P

16

HV de Cannenburgh

16--15:45

Lotte Pluim (Sel)

Guess Who

M1

P

16

WWNA

17--15:51

Alyshia Pul (Sel)

Alnero

M1

P

16

HV de Cannenburgh

18--15:57

Isabelle Harbers

Ocean Royal

M1

P

16

RSV Barneveld

19--16:03

*Erik Braat (Sel)

Hello Twiggy BB

B

P

4

WWNA

20--16:09

*Iris van Engeland   (Sel)

Moon's Diamond

B

P

4

De Kromme Zweppe

21--16:15

Mirjam Aalders (Sel)   (Impuls)

Glimmer

B

P

4

 

22--16:21

Brigitta Snel (Sel)   (Impuls)

Winowa

B

P

4

PC de Bosruiters

23--16:27

Kimberly Mussé (Sel)

Rexfee

B

P

4

WWNA

24--16:33

Britney van Delden   (Sel)

Unlimited

B

P

4

HV de Cannenburgh

25--16:39

Kimmely van Dijk (Sel)   (Impuls)

Lovell LaDana

B

P

4

 

26--16:45

Nathalie Klopman   (Impuls)

Favourite Star

B

P

4

RC Riant




































Ring 6 Z1/Z2 Middag 1e   proef














Aanvang: 14:00














klasse Z1 proef 23,   klasse Z2 proef 27














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

1--14:00

Isabelle Harbers

Creekman's Cas

Z2

D

27

PC Barneveld

2--14:06

Mariska Windhouwer   (Sel)

Bright Moon DS

Z1

P

23

PPSV Bussloo

3--14:12

Isabelle Harbers

Creekman's Cas

Z2

D

28

PC Barneveld

4--14:18

Mariska Windhouwer   (Sel)

Bright Moon DS

Z1

P

24

PPSV Bussloo

5--14:24

Daphne Enter

Darko

Z2

P

27

 

6--14:30

Tessa Delger

Big Star

Z2

D

27

Winterswijkse Ponyclub

7--14:36

Daphne Enter

Darko

Z2

P

28

 

8--14:42

Tessa Delger

Big Star

Z2

D

28

Winterswijkse Ponyclub

9--14:48

Thirza van Ramshorst

Chicito

Z1

P

23

De Zeewolderuiters

10--14:54

Mindy Hoekstra (Sel)

Glimmer

Z2

P

27

OVJ

11--15:00

Thirza van Ramshorst

Chicito

Z1

P

24

De Zeewolderuiters

15:06

Pauze (15 min)

 

 

 

 

 

12--15:21

Mirjam Verhoork

Dicaprio

Z2

P

27

WWNA

13--15:27

Ellis Dolman (Sel)

El Capone

Z2

P

27

OVJ

14--15:33

Mirjam Verhoork

Dicaprio

Z2

P

28

WWNA

15--15:39

Ellis Dolman (Sel)

El Capone

Z2

P

28

OVJ

16--15:45

Willemijn Diekema   (Sel)

Ikke van het Hunzedal

Z1

P

23

OVJ

17--15:51

Fenne van den Berg

De Goede Ree Now or   Never

Z1

D

23

Hummelo

18--15:57

Willemijn Diekema   (Sel)

Ikke van het Hunzedal

Z1

P

24

OVJ

19--16:03

Fenne van den Berg

De Goede Ree Now or   Never

Z1

D

24

Hummelo

20--16:09

Jessica Nesselaar   (Sel)

Cream on Top

Z1

D

23

PC de Garderreentjes

21--16:15

Veerle Farla

Brouwershaven's Black   Swan

Z2

D

27

PSV Xenophon

22--16:21

Jessica Nesselaar   (Sel)

Cream on Top

Z1

D

24

PC de Garderreentjes

23--16:27

Veerle Farla

Brouwershaven's Black   Swan

Z2

D

28

PSV Xenophon

24--16:33

Amanda de Boer

De Kuilen's Brody

Z2

D

27

 

25--16:39

Ellis van Ramshorst

Jetzt Geth's Loss

Z1

P

23

De Zeewolderruiters

26--16:45

Amanda de Boer

De Kuilen's Brody

Z2

D

28

 

27--16:51

Ellis van Ramshorst

Jetzt Geth's Loss

Z1

P

24

De Zeewolderruiters




































Springen paarden














Aanvang: 09:30   (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)














klasse BB, klasse B,   klasse L, klasse M, klasse Z, klasse ZZ














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

9:30

Verkennen (30 min.)

 

 

 

 

 

1--10:00

Arjan Bonekamp

Heinz

BB

P

1

HV de Cannenburgh

2--10:03

Wendy van Baak (Sel)

Equador

BB

P

1

OVJ

3--10:06

Elisabeth Keeman (Sel)

Avidius

BB

P

1

OVJ

4--10:09

Jolien Dirx (Sel)

Vankoala

BB

P

1

 

5--10:12

Caroline Laning (Sel)

Frederique du Triangle

BB

P

1

PSV Twello

6--10:15

Maaike Dekkers (Sel)

Let's Go DJ

BB

P

1

PC de Bosruiters

7--10:18

Suzan Speekenbrink   (Sel)

Sizzle

BB

P

1

RV Oost Veluwse R.V.J.

8--10:21

Anouk Bergman

Hochka

BB

P

1

Bathmen

9--10:24

*Janique Moelee

Canyon Sayori

BB

P

1

WWNA

10--10:27

*Iris van Engeland   (Sel)

Moon's Diamond

BB

P

1

De Kromme Zweppe

10:30

verhogen/verkennen (10   min.)

 

 

 

 

 

11--10:40

Daan Reuvekamp

Guido

B

P

1

Boekweitruiters

12--10:43

Wianne Huzen

VdK's Celine

B

P

1

Nieuwleven Oosterwolde

13--10:46

Jessica   Teijgeler-Goudriaan

Dubbeltje JG

B

P

1

ALK

14--10:49

Nikki van Zuuk (Sel)

Jaap

B

P

1

RV Levade

15--10:52

Iris van den Heuvel   (Sel)

Zack

B

P

1

WWNA

16--10:55

*Erik Braat (Sel)

Hello Twiggy BB

B

P

1

WWNA

17--10:58

Bertine Albers (Sel)   (Impuls)

Vladimir DH Z CM

B

P

1

Stal CM

18--11:01

Tanja Santing (Sel)

Gardens Zoef

B

P

1

Ijsselruiters

19--11:04

Sharon Beumer (Sel)

Daévid J

B

P

1

HV de Cannenburgh

20--11:07

Kimberly Mussé (Sel)

Rexfee

B

P

1

WWNA

11:10

verhogen/verkennen (10   min.)

 

 

 

 

 

21--11:20

Demi Reuvekamp

Guido

L

P

1

Boekweitruiters

22--11:23

Marcel Sanderse (Sel)

ABS's Elvis Z

L

P

1

PPSV Bussloo

11:26

parcours aanpassen (5   min.)

 

 

 

 

 

23--11:31

Demi Reuvekamp

Zadonis

M

P

1

Boekweitruiters

11:34

parcours aanpassen (5   min.)

 

 

 

 

 

24--11:39

Thirza van Ramshorst

Chicito

Z

P

1

De Zeewolderuiters




































Springen pony's














Aanvang: 13:30   (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)














klasse BB, klasse B,   klasse L, klasse M, klasse Z, klasse ZZ














nr.--tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

13:30

Verkennen (30 min.)

 

 

 

 

 

1--14:00

Jayla Buitenhuis

Robbie

BB

A

1

PC de Bosruiters

14:03

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

2--14:05

Loïs van den Heuvel   (Sel)

Timo

BB

B

1

WWNA

3--14:08

Fenne van Dijk (Sel)

Kitty

BB

B

1

PC de Garreentjes

14:11

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

4--14:13

Elles Bosman (Sel)   (Impuls)

Beauty Heart

BB

C

1

Garderreentjes

14:16

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

5--14:18

Lieke Wassink (Sel)

Floor

BB

D

1

WWNA

6--14:21

Nikita van Luyt (Sel)

Rover

BB

D

1

HV de Cannenburgh

7--14:24

Dorinthe Zewald (Sel)

Easter Novia

BB

D

1

 

8--14:27

Merel Dernison (Sel)

Zoritha

BB

D

1

Stal Sunshine

9--14:30

Pepijn Schoenmakers   (Sel)

Altirdo Wiona's Hero

BB

D

1

PC de Bosruiters

10--14:33

Femke van Elk (Sel)

Aba

BB

D

1

 

11--14:36

Jill Gosschalk

Valerie

BB

D

1

De Horsthoekruiters

12--14:39

Marlies Huzen

Le Eelko W.

BB

D

1

PC Nieuwleusen

13--14:42

Lisa Nieuwenhuis (Sel)

Oxxer

BB

D

1

WWNA

14--14:45

Annabel van Tongeren   (Sel)

Star

BB

D

1

PPSV Bussloo

15--14:48

Mirte Wassink (Sel)

Floor

BB

D

1

WWNA

14:51

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

16--14:53

Selena Smit (Sel)

Prins Arco

BB

E

1

Oortveldruiters

14:56

parcours   aanpassen/verkennen (10 min.)

 

 

 

 

 

17--15:06

Kyra Klopman (Sel)

Angela

L

C

1

PC de Bosruiters

18--15:09

Louna Sanderse (Sel)

Roos

L

C

1

WWNA

15:12

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

19--15:14

Sophie Boersma

Jelmer

B

D

1

PC de Bosruiters

20--15:17

Madelieke van Bennekom

Romeo

B

D

1

HV de Cannenburgh

21--15:20

Shanine van Zetten

Question

B

D

1

HV de Cannenburgh

22--15:23

Zahra-Lindi Malkus

Nelson

B

D

1

WET

23--15:26

Chemene Telgen (Sel)

Lennox

B

D

1

PC de Bosruiters

24--15:29

Elise Kooistra

Glinstering

B

D

1

PPSV de Spreng

25--15:32

Silke Reuvekamp

Sulaatik's Mixed   Marmelade

B

D

1

Boekweitruiters

15:35

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

26--15:37

Jennifer Huisman (Sel)

Nando

B

E

1

WWNA

27--15:40

Sophie Boersma   (Impuls)

Vitall

B

E

1

PC de Bosruiters

15:43

parcours aanpassen (5   min.)

 

 

 

 

 

28--15:48

Annika de Groot

Floortje

L

A

1

WET

29--15:51

Benthe Schreefel (Sel)

Samson

L

A

1

Loenermarkruiters

30--15:54

Gustina Karssen (Sel)

Blij

L

A

1

PC de Bosruiters

15:57

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

31--15:59

Silke Reuvekamp

Gruyter's Memphis

L

B

1

Bekweitruiters

32--16:02

Kyra Klopman (Sel)

Roseta

L

B

1

PC de Bosruiters

16:05

parcours aanpassen (5   min.)

 

 

 

 

 

33--16:10

Iris Huzen

Lady i

L

D

1

PC Nieuwleusen

34--16:13

Francis van Gemert

Diva's Belle

L

D

1

PC W.E.T.

35--16:16

Shayen Veenstra (Sel)

Lieke

L

D

1

PC de Bosruiters

36--16:19

Daan Reuvekamp

Heihoeve's Berlin

L

D

1

Boekweitruiters

37--16:22

Annika de Groot

Spirit

L

D

1

WET

16:25

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

38--16:27

Lievette van Bennekom

Des El Grande

L

E

1

HV de Cannenburgh

16:30

parcours   aanpassen/korte verkenning (10 min.)

 

 

 

 

 

39--16:40

Wianne Huzen

Femke W

M

D

1

Manege Zwolle

40--16:43

Irsa van der Tuin   (Sel)

Kyra

M

D

1

WWNA

41--16:46

Mitchy Musse (Sel)

Belezza

M

D

1

PC de Bosruiters

42--16:49

Zoë Ras

Happy Day

M

D

1

De Flevoruiters

43--16:52

Iris Huzen

Thai

M

D

1

PC Nieuwleusen

44--16:55

Mariesa Veenstra (Sel)

Roxie

Z

C

1

HV de Cannenburgh

16:58

parcours aanpassen (2   min.)

 

 

 

 

 

45--17:00

Nina Schiphorst (Sel)

Ninneshof's Liberty

M

E

1

PC de Bosruiters

46--17:03

Tessa Delger

Wodan

Z

D

1

Hippisch Vereniging   Winterswijk

47--17:06

Olivia Braaksma (Sel)

Sara FortunA

Z

D

1

De Heuvelruiters